Reklam
Bugun...


Reklam
Bahçelievler Vatan Partisi Ve Saadet Partisi'nden Azerbaycan'a Tam Destek
AHA İSTANBUL-Son dönemde yaşanılan Azerbaycan-Ermeni krizinde ülkemizden kardeş Azerbaycan'a destek çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Bahçelievler Vatan Partisi Ve Saadet Partisi'nden Azerbaycan'a Tam Destek

Reklam

Son olarak İstanbul Bahçelievler'de Vatan Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı ve Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı sıra ile açıklamalarda bulundu. Basın açıklaması Şirinevler yürüyüş yolunda gerçekleşir iken birçok insanda katılım sağladı. Katılımcılar arasında iki partiden birçok isim yer alırken Chp Bahçelievler Meclis Üyesi Elif Yılmaz'da yer aldı.

Yapılan açıklamalarda genel olarak Azerbaycan'ın toprak bütünlüğünün korunmasından bahsedilir iken Ermenilerinde 30 yıldır yapmış olduğu siyasetin bir İsrail destekli proje olduğunu belirttiler.

Konuşmada  İstanbul Bahçelievler Vatan Partisi İlçe Başkanı Mehmet Ümit Şuvak şu sözlere yer verdi:

''Ermenistan uyguladığı kanlı politikalar ile barış ve istikrarın korunması amacı ile yapılan bütün girişimleri boşa çıkarmıştır.Şunun bilinmesini istiyoruz ki Dağlık Karabağ öz ve öz kardeş Azerbaycan'a ait vatan topraklarıdır.''

Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Yaşar Avcı ise şu sözlere yer verdi:

''Biz Saadet Partisi olarak hiçbir rengin, ırkın ya da bir dilin diğerlerinden üstün olduğuna inanmıyoruz. Müslüman olsun ya da olmasın tüm insanların bu Dünya'da daha kolay ve daha güzel bir yaşam sürme haklarının var olduğuna inanıyoruz''dedi.

 

 
Kaynak: AHA AKBABA HABER AJANSI

Editör: Bedri Can AkdalYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ9 + 7 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI