Reklam
Bugun...


Reklam
BBP Bahçelievler Hizmette Sınır Tanımıyor
Büyük Birlik Partisi (BBP) Bahçelievler İlçe Başkanı Serkan Karacaoğlu hizmette sınır tanımıyor. Serkan Karacaoğlu Bahçelievler genelinde işsiz 195 kişiyi kendi imkanlarıyla istihdam ettirdiklerini ve de maddi durumu yetersiz engelli ailelere 72 adet tekerlikli sandalye ulaştırdıklarını açıkladı.

BBP Bahçelievler Hizmette Sınır Tanımıyor

Reklam

BBP Bahçelievler İlçe Başkanı Serkan Karacaoğlu, Bahçelievler Kent Haber Ajansına özel açıklamalarda bulundu. Serkan Karacaoğlu, iktidar partisi olmadan da sosyal yardımların yapılabileceğini söyledi. BBP Bahçelievler olarak Anadolu’nu ücra köşelerindeki okullardaki öğrencilere ayakkabı, mont, çanta, kalem, defter gibi çeşitli okul malzemelerini yolladıklarını belirten Karacaoğlu, ayrıca Bahçelievler’de kendi imkanlarıyla 195 kişiyi istihdam ettirdiklerini, 72 engelli ailelere de tekerlekli sandalye ulaştırdıklarını dile getirdi.

“AMACIMIZ TOPLUMUN HER KESİMİNDE DUYARLILIK OLUŞTURMAK”

Karacaoğlu, yaptıkları yardımlarla toplumdaki tüm siyasi partilerde, tüm sivil toplum kuruluşlarında duyarlılık oluşturmaya çalıştıklarını ifade etti. Vatandaşlara iktidar partisi olmadan da ulaşılabileceğinin altını çizen Karacaoğlu konuşmasını şöyle tamamladı: “Amacımız sadece insanlara yardımcı olmak. İmkanı olan vatandaşlarımız çalışmalarımızı görünce kendileri de gelip yardım etmek istiyorlar. Toplumda farkındalık oluşturmak bizlerin en büyük kazancıdır.”
Kaynak: AHA AKBABA HABER AJANSI

Editör: CELİL SELİMYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 2 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI