Reklam
Bugun...


Reklam
Mehmet Kaya ''Bir Gün Değil Her Gün İftar Olsun''
Bahçelievler Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Kaya ,orucun tam manasıyla kavranabilmesi için İlçe teşkilatı olarak Ramazan boyunca iftar programı vereceklerini açıkladı

Mehmet Kaya ''Bir Gün Değil Her Gün İftar Olsun''

Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Bahçelievler İlçe Teşkilatı , parti teşkilatı ve vatandaşlarla beraber Ramazan boyunca iftar programlarınında buluşacak.Akbaba Haber Ajansı olarak ziyaret ettiğimiz İlçe Başkanı Mehmet Kaya,Akbaba Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbaba'yı makamında ağırladı.Ramazan bereketinin tam anlamıyla yaşanması gerektiğini belirten Mehmet Kaya '' Sandık görevlileri, parti teşkilatı arasında samimiyeti arttırmak ve vatandaşlarımızla  buluşmak maksadıyla İlçe Teşkilatı olarak Ramazan boyunca iftar programı düzenleyeceğiz. Bu nedenle Bir Gün Değil Hergün İftar olsun diye İftar ihtiyacı olan,bizimle iftar açmak isteyen kim varsa programlarımıza davetlidir''diye konuştu.

Belediye Başkanlığı Sinyali Verdi

İlçe Başkanlığı olarak 5 seçim ve 3 kongre geçirdiğini söyleyen Mehmet Kaya  ileriye yönelik Belediye Başkanlığı için adaylık sinyali verdi. Teşkilatma çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Kaya '' Kenardan başlayıp merkeze doğru ilerlemeyi hedefliyoruz.Ev ev, mahalle mahalle dolaşarak teşkilatlanma çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.Eylül ayında kadar teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamlayıp Belediye Başkanlığı seçimlerine girmeyi hedefliyoruz''  diye ifade etti.

MHP Bahçelievler Teşkilatlanmadan sorumlu Başkan yardımcısı İsmail Akbaş'da bu özel günde bize eşlik ederek ziyaretteki yerini aldı.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ7 + 3 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI