Reklam
Bugun...


Reklam
Memleket Partisi Bahçelievler İlçe başkanı Özel adam Eşref Eker oldu
AHA İSTANBUL - Memleket Partisi Bahçelievler ilçe başkanlığı görevine getirilen İş Adamı Eşref Eker, Bahçelievler'in derdiyle dertlenen özel bir isim.

Memleket Partisi Bahçelievler İlçe başkanı Özel adam Eşref Eker oldu

Reklam

Memleket Partisi İstanbul'da hızla örgütleniyor...
Bahçelievler ilçe başkanı belirlendi

Muharrem İnce liderliğinde kurulan Memleket Partisi İstanbul'da örgütlenmeye başladı. İl Başkanı Ertuğrul Gülsever Bahçelievler ilçesinin örgütlenmesi için Kurucu Başkan olarak Eşref Eker'i görevlendirdi.

CHP'den ayrılarak Memleket Partisi'ni kuran Muharrem İnce, partisinin yol haritasını açıkladı. 81 il ve ilçede örgütlenmeye başlayan Memleket Partisi İstanbul'da da hız kazandı. İstanbul'da örgütlenmeden sorumlu CHP'lilerin abisi olarak bilinen Ertuğrul Gülsever ilk ilçe başkanını açıkladı. Memleket Partisi İstanbul İl Başkanı Ertuğrul Gülsever Bahçelievler ilçesinin örgütlenmesi için Kurucu Başkan olarak Eşref Eker'i görevlendirdi.

CHP'DEN İNCE İLE BERABER İSTİFA ETTİ
İstanbul'da ilk olarak Bahçelievler ilçesinin örgütlenmesi için Kurucu Başkan olarak görevlendirilen Eşref Eker Kurucular Kurulunu oluşturmaya başladı. Gazeteci ve Emlak Danışmanlığı yapan Eşref Eker siyasete Cumhuriyet Halk Partisi'nde başlayıp ilçe başkan yardımcılığı görevinde bulundu. Eşref Eker CHP'den Memleket Partisi'ni kuran Muharrem İnce ile aynı gün istifa ederek Memleket Hareketi saflarına katılmıştı. Evli ve iki çocuk babası olan Eşref Eker, Bahçelievler ilçesinin tanınan simalarından.

KİMSEYİ MAHCUP ETMEYECEĞİZ
Pırıl pırı bir kurucular kurulu oluşturacağız diyen Memleket Partisi Bahçelievler Kurucu Başkanı Eşref Eker, "Bize bu görevi layık görenleri mahcup etmeyeceğiz. Memleketimi çok sevdiğim için, geleceğimiz, yarınlarımız olan çocuklarımız için siyaset yapmam gerektiği düşünerek Muharrem İnce liderliğinde Memleket Partisi'nde görev aldım. Mevcut partilerin Türk siyasetinin önünü tıkadığını düşünüyorum. Üretim yerine polemiklerle günlerini geçiriyorlar. Bu güzel memleketimizin boşa geçirecek vakti yok." diyerek sözlerine devam etti.

KAYBETTİĞİMİZ DEĞERLERİ TEKRAR KAZANDIRACAĞIZ
Memleketini, Atatürk'ü seven ve terörle arasına mesafe koyan herkesi Memleket Partisi'nde siyaset yapmaya davet ediyorum diyen Eşref Eker, "İlk hedefimiz ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıyı çözerek, kalkınmayı sağlamak. Katılımcı demokrasiyi sağlamak. Devlet kurumlarına olan güveni yeniden tesis etmek. Hukukun üstünlüğünü sağlamak. Yargıya olan güveni yeniden tesis etmek. Barış ve güvenliği sağlamak. Dış politikamıza saptırılan ekseninden gerçekçi rotasına yeniden getirmek" dedi.
 
Kaynak: AHA AKBABA HABER AJANSIYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ7 + 1 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI